SG73S2BTTD7871D
MFR.Part #
SG73S2BTTD7871D
JLCPCB Part #
C3997034
Description
-55℃~+155℃ 333mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS