RK73G2ATTD2743C
MFR.Part #
RK73G2ATTD2743C
JLCPCB Part #
C5851716
Description
-55℃~+155℃ 125mW 274kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS