RK73G2ATTD1131D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1131D
JLCPCB Part #
C5851626
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS