RK73G2BTTD2743C
MFR.Part #
RK73G2BTTD2743C
JLCPCB Part #
C7283809
Description
-55℃~+155℃ 250mW 274kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS