RN732BTTD9533F100
MFR.Part #
RN732BTTD9533F100
JLCPCB Part #
C3999693
Description
-55℃~+155℃ 125mW 953kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS