RK73G2ATTD2672D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ATTD2672D
JLCPCB Part #
C6648634
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 26.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS