RN73H2BTTD5602C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD5602C50
JLCPCB Part #
C2558517
Description
250mW 56kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS