RK73H2ETTD3300F
MFR.Part #
RK73H2ETTD3300F
JLCPCB Part #
C4019553
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS