RK73G2ATTD2611F
MFR.Part #
RK73G2ATTD2611F
JLCPCB Part #
C6270789
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.61kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS