RK73G2ATTD2211F
MFR.Part #
RK73G2ATTD2211F
JLCPCB Part #
C6181916
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.21kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS