RC0805FR-07390KP
MFR.Part #
RC0805FR-07390KP
JLCPCB Part #
C6164883
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS