HV732BTTD6343D
MFR.Part #
HV732BTTD6343D
JLCPCB Part #
C4244337
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS