RK73G2ATTD2552F
MFR.Part #
RK73G2ATTD2552F
JLCPCB Part #
C5874450
Description
-55℃~+155℃ 125mW 25.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS