RN73R2ETTD2032F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2032F50
JLCPCB Part #
C2604550
Description
-55℃~+155℃ 20.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS