SG732ATTD5R6M
MFR.Part #
SG732ATTD5R6M
JLCPCB Part #
C4097074
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±20% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS