RK73G2ATTD24R0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ATTD24R0F
JLCPCB Part #
C5874442
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS