RK73B2ETTD120J
MFR.Part #
RK73B2ETTD120J
JLCPCB Part #
C2575817
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS