SG73S1JRTTD151J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD151J
JLCPCB Part #
C5915936
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS