HV732HRTTE2324F
MFR.Part #
HV732HRTTE2324F
JLCPCB Part #
C6273915
Description
-55℃~+155℃ 2.32MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS