RK73G2ATTD2433C
MFR.Part #
RK73G2ATTD2433C
JLCPCB Part #
C5851705
Description
-55℃~+155℃ 125mW 243kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS