RK73G2ATTD1433C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1433C
JLCPCB Part #
C5851650
Description
-55℃~+155℃ 125mW 143kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS