RK73G2BTTD2433C
MFR.Part #
RK73G2BTTD2433C
JLCPCB Part #
C5725368
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS