RK73G2ATTD2432C
MFR.Part #
RK73G2ATTD2432C
JLCPCB Part #
C7340339
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.3kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS