RK73G2ATTD2212D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ATTD2212D
JLCPCB Part #
C5874419
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS