RN732ATTD1090C50
MFR.Part #
RN732ATTD1090C50
JLCPCB Part #
C4109440
Description
-55℃~+155℃ 100mW 109Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS