RN73R2ETTD1012B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1012B10
JLCPCB Part #
C4202705
Description
-55℃~+155℃ 10.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS