RK73G2ATTD2053F
MFR.Part #
RK73G2ATTD2053F
JLCPCB Part #
C5851693
Description
-55℃~+155℃ 125mW 205kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS