TNPU0805121RAZEN00
MFR.Part #
TNPU0805121RAZEN00
JLCPCB Part #
C4282143
Description
-55℃~+125℃ 121Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS