P0805H2870BNT
MFR.Part #
P0805H2870BNT
JLCPCB Part #
C4099832
Description
-55℃~+155℃ 200mW 287Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS