RK73G2ATTD2051C
MFR.Part #
RK73G2ATTD2051C
JLCPCB Part #
C6648567
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.05kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS