RN73R2ETTD2523F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2523F100
JLCPCB Part #
C3925163
Description
-55℃~+155℃ 250mW 252kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS