RK73G2ATTD2051D
MFR.Part #
RK73G2ATTD2051D
JLCPCB Part #
C5724780
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.05kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS