RN731JTTD3050B10
MFR.Part #
RN731JTTD3050B10
JLCPCB Part #
C4162080
Description
-55℃~+155℃ 305Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS