RK73G2ATTD2050D
MFR.Part #
RK73G2ATTD2050D
JLCPCB Part #
C6270766
Description
-55℃~+155℃ 125mW 205Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS