SG73P1JRTTD10R2F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD10R2F
JLCPCB Part #
C7077501
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS