RN731ETTP2550D25
MFR.Part #
RN731ETTP2550D25
JLCPCB Part #
C4303336
Description
-55℃~+155℃ 255Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS