RK73G2ATTD18R2F
MFR.Part #
RK73G2ATTD18R2F
JLCPCB Part #
C5851685
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS