P0805E5902BBT
MFR.Part #
P0805E5902BBT
JLCPCB Part #
C4006286
Description
-55℃~+155℃ 200mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount