RK73H2HTTE4640F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4640F
JLCPCB Part #
C4025982
Description
-55℃~+155℃ 464Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS