RK73G2ATTD1823F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1823F
JLCPCB Part #
C5874398
Description
-55℃~+155℃ 125mW 182kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS