RK73G2ATTD1023F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1023F
JLCPCB Part #
C7284243
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS