RK73H1HTTC8873F
MFR.Part #
RK73H1HTTC8873F
JLCPCB Part #
C6649140
Description
-55℃~+155℃ 50mW 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS