RK73G2ATTD1693C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1693C
JLCPCB Part #
C6270757
Description
-55℃~+155℃ 125mW 169kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS