RK73G2ATTD1963C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1963C
JLCPCB Part #
C7049489
Description
-55℃~+155℃ 125mW 196kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS