RK73G2ATTD1652D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1652D
JLCPCB Part #
C7049466
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS