RN73H2ETTD2081F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2081F25
JLCPCB Part #
C3981938
Description
-55℃~+155℃ 2.08kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS