RK73G2ATTD1650D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1650D
JLCPCB Part #
C6181896
Description
-55℃~+155℃ 125mW 165Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS