RN732ATTD4322F25
MFR.Part #
RN732ATTD4322F25
JLCPCB Part #
C4090200
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS