RK73G2ATTD1620C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1620C
JLCPCB Part #
C7049464
Description
-55℃~+155℃ 125mW 162Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS