WK73R1JTTD2101F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R1JTTD2101F
JLCPCB Part #
C3951119
Package
SMD,1.6x0.8mm
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1.6x0.8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS